obraz w stylu loft

Idealny do nowoczesnego wnętrza obraz w stylu loft

Loftowe wnętrza zyskują na popularności. Dzieje się tak z kilku powodów, można odnaleźć tam dużą elegancję, połączoną z prostotą, sprawia to, że w takich pomieszczeniach urządzonych w stylu loftowym czytaj więcej »

Karnozyna

Karnozyna - najważniejsze aspekty

Karnozyna (beta-alanylo-L-histydyna) jest dipeptydem, nieenzymatycznym zmiataczem wolnych rodników i naturalnym przeciwutleniaczem. Jest szeroko rozpowszechniony w tkankach i występuje w szczególnie czytaj więcej »

Nauka czytania

Elementarz - Nauka czytania w kilku krokach

Pierwsze kroki w nauce czytania nie muszą być trudne. Odpowiednia ilość poświęconego czasu oraz przydatne ćwiczenia sprawią, że już wkrótce maluch będzie w stanie sam przeczytać proste wyrażenia. W p czytaj więcej »

dekoracja wnętrz

Przemiana w mieszkaniu

Nasze mieszkanie niezależnie od metrażu może być zmienione natychmiastowo. Musimy tylko poznać nasze konkretne zapatrywania na estetykę. Wiele osób całkowicie nieświadomie żyje w poczuciu że pomiesz czytaj więcej »

 

Karnozyna - najważniejsze aspekty

karnozynaKarnozyna (beta-alanylo-L-histydyna) jest dipeptydem, nieenzymatycznym zmiataczem wolnych rodników i naturalnym przeciwutleniaczem. Jest szeroko rozpowszechniony w tkankach i występuje w szczególnie wysokich stężeniach w mięśniach i mózgu. W całym mózgu najważniejszymi komórkami zawierającymi karnozynę są astrocyty i oligodendrocyty. została odkryta jako przeciwutleniacz i zmiatacz wolnych...